Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Nadal Pan Trzciński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu jest taka cisza HA HA HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu jest taka cisza HA HA HA HA HA
 Bo największe pisarze zadymiarze dorwali się do władzy i na siebie pisać nie wypada... HAHAHA...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za smieszna sesja, uchwaly to temat tabu  ,czy niema wiecej mikrofonow niektorych osob prawie nieslychac                           a zaproszeni i soltysi o co mieli pytac  chyba o numery uchwal ile razy przewodniczacy je polamal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest transmisja z sesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obradyonline./widget/79
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile obnirzyli podatek HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ILE ZARABIA PAN WOJT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile obnirzyli podatek HA HA HA
 podwyzszyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieli byc z roznych partii a glosowanie jak za dawnych lat,bardzo dobry pomysl z ta transmisja wszystko jasne jak glosuja radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany! Ja jestem oczarowana nowa rada Wlasciwe osoby na wlasciwym miejscu nareszcie. Superancko. Tak dalej trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczarowana to z czasem sie rozczarujesz,bo w radzie kameleonow jest sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowanyze zdrajcow to 1 uchowala sie a 2 osoby to pokemony ni pisaty ni czytaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowanyze zdrajcow to 1 uchowala sie a 2 osoby to pokemony ni pisaty ni czytaty
 analfabeci? niemożliwe... takich u nas nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analfabeci ukryci nie maja wlasnego zdania to ci z ugrupowania krola co on by kazal to oni by robili a teraz z dala nimi steruje bo oni wlasnego rozumu nie maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto bedzie odsnierzal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany! Ja jestem oczarowana nowa rada Wlasciwe osoby na wlasciwym miejscu nareszcie. Superancko. Tak dalej trzymac.[/quote]   [quote]rozczarowanyze zdrajcow to 1 uchowala sie a 2 osoby to pokemony ni pisaty ni czytaty
 Ach kochana, oczarowana... pierwszy wpis przeczy drugiemu! Zanim napiszesz - pomyśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjasnie ci po chlopsku. 3 radnych jest z ugrupowania krola i z tych jestem niezadowolona bo to albo sprzedawszczyk.albo cep bez twarzy. Natomiast pozostali to super . to ludzie z twarza.honorem i . jeszcze   zalezy im. zeby nam sie zylo lepiej i w zgodzie. Wojt to po prostu dobry i madry czlowiek. I razem zrobi wiele .bo  zgoda buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ustaliła rada gminy.Cisza Kto będzie odśnieżał ulice jak spadnie śnieg cisza .Jakie dochody będzie miał wójt cisza. Mamy prawo wiedzieć na co idą nasze podatki. dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oto mi chodzilo ze niby rada nowa i  wojt nowy a pracuje po staremu zeby nikt i nic nie wiedzial                                                  i taka to zmiana zamienil stryjek siekierke na kijek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...